Корзина
121 отзыв
+380504803549
+380672082420
+380500278708
+380504803549
УкраинаДнепропетровская областьДнепрпереулок Любарского (Белостоцкого), 12а
Фирма «Триплекс»
Заир 1л от насекомых

Заир 1л от насекомых

 • В наличии
 • Оптом и в розницу

380 грн.

Показать оптовые цены
Заир 1л от насекомых
Заир 1л от насекомыхВ наличии
380 грн.
Купить
+380672082420
 • +380500278708
 • +380504803549
 • +380676115996
Купить
+380672082420
 • +380500278708
 • +380504803549
 • +380676115996
 • График работы
 • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

ІНСТРУКЦІЯ

щодо застосування препарату інсектицидного «Заір»(для знищення тарганів, мурашок, мух, комарів, бліх, постільних блошиць тощо)

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
  1. Повна назва засобу. Препарат інсектицидний «Заір», дезінфекційний засіб (далі «препарат»).
  2. Виробник. ТОВ «Фабрика агрохімікатів» (м.Черкаси, Україна) на замовлення ТОВ «Компанія «Укравіт» (м.Київ, Україна).
  3. Заявник. ТОВ «Компанія «Укравіт» (м.Київ, Україна).
  4. Склад засобу. В якості діючої речовини препарат містить 5% лямбда-цигалотрину. Допоміжні речовини – ПАР (6%), піногасник (0,1%), консервант (0,15%), камідь  (0,3%),  розчинник до 100%.
  5. Форма випуску, упаковка. Концентрат суспензії. За зовнішнім виглядом в’язка рідина від білого до сірого або бежевого кольору із  специфічним запахом   добре розчинна в воді.

Пакують препарат в полімерну тару ємністю 100 мл та 1000 мл (1 л).

 1. Призначення засобу. Препарат інсектицидний «Заір» призначений для знищення синантропних комах на об`єктах різних категорій у середовищі життєдіяльності людини. Використовується  у сфері профілактичної дезінфекції як дезінфекційний засіб фахівцями спеціалізованих підприємств всіх форм власності та інших організацій, які мають право на проведення дезінсекційних робіт для знищення тарганів, мурашок, мух, комарів, бліх, постільних блошиць тощо.

        1.7. Специфічні біологічні властивості засобу. Препарат відноситься до групи синтетичних піретроїдів. Високоефективний інсектицид контактної та шлункової дії. Володіє гострою та залишковою дією на комах (таргани, мурашки, блохи, мухи, комарі, постільні блошиці). Тривалість залишкової дії після обробки більше 1 місяця (термін спостережень).

        1.8. Токсичність та клас небезпечності. За токсикологічними властивостями згідно ГОСТ 12.1.007 при інгаляційному впливові на організм людини  засіб належить до 2 класу небезпечних речовин, при надходженні до організму пероральним шляхом та попаданні на слизові оболонки очей до 3 класу небезпечності, за подразнюючою дією на шкірні покрови -  до 4 класу. Не володіє сенсибілізуючою дією.

Препарат використовується  у формі робочих розчинів. Робочий розчин за токсикологічними властивостями відноситься до 4 класу небезпечних речовин.

 1. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ.
  1. Приготування та застосування робочого розчину.
   1. Перед обробкою приміщення виявляють місця скупчення та пересування комах, на цій підставі визначають загальну площу поверхні під дезінсекцію та готують необхідну кількість робочого розчину.
   2. Препарат застосовують у вигляді робочого розчину(водної емульсії), яку готують безпосередньо перед застосуванням.
   3. Робочий розчин слід готувати шляхом ретельного змішування 5% концентрату суспензії препарату «Заір» (товарна форма) з водою кімнатної температури (18 - 25оС). Утворена водна емульсія має молочно-білий колір із слабким хімічним запахом. Розрахунок необхідної кількості препарату для приготування робочої емульсії проводять як наведено в таблиці 1.

 

Таблиця 1. Розрахунок кількості препарату «Заір» 5% концентрату суспензії, що необхідна для приготування робочого розчину.

Вид комах Концентрація за діючою речовиною, % Кількість препарату (мл) на 1 л води
Таргани 0,05 10
Мурашки 0,005 1
Блохи, мухи, комарі, постільні блошиці 0,025 5

Норма витрати робочої емульсії складає 50 - 100 мл/м2 оброблюваної поверхні, в залежності від чисельності та виду комах.

        2.1.5.Спосіб обробки. В місцях виявлення, скупчення та пересування комах проводять обробку поверхонь робочим розчином методом зрошення, використовуючи зрошувальну апаратуру різних марок (ручні, ранцеві обприскувачі тощо). Поверхні зрошують робочим розчином з відстані 20 - 30 см. Обробляються лише поверхні, що контактують з комахами. Заборонено розпилювати засіб у повітря приміщення.

        2.1.6.Обробку проводять при відкритих вікнах, одночасно в усіх приміщеннях, заселених комахами. Враховуючи летку властивість засобу не рекомендується використовувати його при температурі вище +25°С.

        2.1.7.Після обробки приміщення лишають закритим не менш ніж на 2- 4 години. Потім його провітрюють не менш ніж 30 хвилин і проводять вологе прибирання. Для прибирання використовують миючі засоби, що володіють лужними властивостями.

 

 1. Знищення тарганів та мурашок.
  1. Робочою емульсією (таргани 0,05% (за д.р.), мурашки 0,005%) вибірково обприскують поверхні в місцях виявлення, найбільшої концентрації та на шляхах пересування комах («доріжках»). Особливу увагу приділяють отворам і щілинам у стінах, порогах, вздовж плінтусів, вентиляційних віддушин, місцям на стику труб водопровідної, опалювальної та каналізаційної систем, навколо мийки, під ванною, за меблями, холодильниками, біля сміттєзбірників тощо.
  2. Норма витрати робочої емульсії 50 - 100 мл/м2, в залежності від чисельності комах та виду поверхні, що обробляється (ступінь усмоктування).
  3.  Обробку проводять при відкритих вікнах одночасно в усіх приміщеннях, де були виявлені комахи.
  4. Після обробки приміщення залишають зачиненим мінімум на 2 - 4 години,  потім провітрюють не менш ніж 30 хвилин та прибирають оброблені поверхні вологим способом. Загиблих і паралізованих комах змітають та знищують.

 

 1. Знищення бліх.
  1. Для боротьби з блохами використовують 0,025% (за д.р.) водний розчин. Суцільній обробці (50 - 100 мл/м2) підлягають підлога та стіни на висоту до 1 м, пороги, щілини за плінтусами, килими і доріжки із зворотного боку, місця відставання лінолеуму. Підстилки, килимки хатніх тварин (котів, собак) оброблюють розчином з обох сторін та залишають на 2 доби поза приміщенням, перед використанням перуть.
  2. При дезінсекції захаращених підвалів спочатку по можливості звільняють їх від сміття, після чого старанно зрошують.

 

 1. Знищення мух.
  1. Для знищення мух використовують 0,025% (за д.р.) водну емульсію, якою вибірково зрошують місця локалізації, проникнення у приміщення та можливої посадки комах (віконні рами, дверні коробки тощо).
  2. Засіб прибирають вологим способом з оброблених поверхонь мінімум через 2 години, з поверхонь з якими не контактують - через одну добу.
  3.  Для обробки зовнішніх стін будівель, сміттєзбірників, території навколо контейнерів для сміття та іншого санітарно-двірного устаткування використовують 0,05% (за д.р.) робочий розчин.

 

 1.  Знищення комарів.
  1.  Препарат особливо ефективний проти комарів. Для знищення імаго комарів використовують 0,025% (за д.р.) водну емульсію, якою вибірково зрошують місця можливої посадки та днювання комах: темні кутки, стіни та стелі нежилих приміщень (підвалів, складів, сховищ, ангарів, в тому числі приміщень для утримання тварин), рослинність навколо них, зовнішні стіни будов (особливо тіньові сторони).

 

 1. Знищення постільних блошиць.
  1. Для знищення постільних блошиць використовують робочу  водну емульсію у концентрації 0,025% (за д.р.), норма витрати якої 50 мл/м2. При великій чисельності комах робочу концентрацію можна збільшити удвічі.
  2. Одночасно обробку проводять лише в приміщеннях, де можливе часте занесення комах (гуртожитки, готелі тощо). Постільну білизну не обробляють!

 

 1. ЗАСТЕРЕЖНІ ЗАХОДИ.
  1. До роботи з засобом допускаються особи не молодші 18 років, які пройшли спеціальну підготовку та інструктаж. Не допускаються до роботи вагітні жінки та жінки, що годують немовлят груддю, а також особи з хронічними захворюваннями та підвищеною чутливістю до хімічних сполук.
  2. Використовують препарат тільки у відповідності з Інструкцією щодо застосування препарату.
  3. При виконанні всіх робіт із засобом необхідно суворо дотримуватись заходів безпеки та правил особистої гігієни, не курити, не пити та не вживати їжу.
  4. Всі роботи з препаратом та робочим розчином виконують з використанням засобів індивідуального захисту шкіри, очей та органів дихання (халат, головний убір, гумові рукавички, захисні окуляри, респіратор типу РУ-60 М або РПГ-67 з патроном марки А тощо).
  5. Засоби індивідуального захисту підбирають за розміром. Відчуття запаху препарату під маскою респіратора свідчить про неефективність протигазового патрону. В такому випадку необхідно його змінити.
  6. По закінченню робіт миють руки з милом, полощуть рот водою, приймають душ.
  7. Після роботи з препаратом респіратор старанно протирають тампоном, змоченим спиртом або слабким розчином марганцевокислого калію, потім змивають водою з милом та висушують.
  8. Після завершення дезінсекції спецодяг знімають та провітрюють. Забруднений одяг необхідно випрати.
  9. Не допускати попадання концентрованого засобу у стічні води та каналізацію.
  10. Обробку та прибирання приміщень проводять при відкритих вікнах у відсутності людей, тварин, а також птахів і риб. Продукти харчування, корм і посуд заздалегідь прибирають з місця можливого забруднення препаратом. Робоча емульсія не повинна надходити на нецільові об'єкти: меблі, кухонне приладдя, технічне обладнання, рослини тощо. Забороняється розпилювати робочий розчин на місця приготування їжі. Не можна обприскувати машини, електроустаткування, комп’ютери та іншу офісну техніку.
  11. Обробленими приміщеннями не можна користуватись до їх  прибирання, яке проводять не раніш, ніж за 3 години до використання об’єкту за призначенням.
  12. При застосуванні засобу зовні приміщень, обробку проводять за сприятливих погодних умов в найближчі дні (відсутність опадів та сильного вітру, температура повітря не більше 25°С).

 

 1. УТИЛІЗАЦІЯ ЗАЛИШКІВ ПРЕПАРАТУ ТА ТАРИ.
  1. Робочі розчини препарату готують у кількості, необхідній для проведення дезінсекції на конкретному об`єкті, що запобігає утворенню залишків і не потребує знешкодження.
  2. Після використання препарату тару та обприскувач промивають 2,5 - 5% розчином кальцинованої соди або 5% розчином їдкого лугу. Промивні води зливають до каналізації, а знешкоджену порожню тару викидають у контейнер для сміття.

         Не використовувати порожню тару з-під препарату для будь-яких цілей!

         4.3.Всі роботи пов’язані із знешкодженням та утилізацією проводять з використанням засобів індивідуального захисту.

         4.4.Засоби із вичерпаним терміном придатності або некондиційні внаслідок порушення умов зберігання та транспортування підлягають поверненню на підприємство-виробник.

 

 1. ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ОТРУЄННІ.
  1. Для запобігання випадкових отруєнь виключити можливість попадання препарату до організму людини (у шлунково-кишковий тракт, в очі, на шкіру, в дихальні шляхи), дотримуючись запобіжних заходів та правил особистої гігієни.
  2. При випадковому надходженні препарату до ротової порожнини та у шлунок людини рот полощуть чистою водою і очищають шлунок (викликають блювоту, дають постраждалому активоване вугілля та сольовий проносний засіб). Забороняється викликати блювоту у потерпілого, що знаходиться в непритомному стані або при наявності судоми. Звернутися до лікувального закладу. Лікування симптоматичне.
  3.  При надходженні препарату на шкіру його знімають без тертя за допомогою сухого тампону, місце забруднення промивають водою з милом. При попаданні засобу в очі негайно їх добре промивають великою кількістю води.
  4. При отруєні через дихальні шляхи виводять постраждалого на свіже повітря, звільняють від забрудненого одягу, направляють до медичного закладу.

 

 1. ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ.
  1.  Засіб інсектицидний «Заір» транспортують в неушкодженій оригінальній упаковці виробника (пластикові флакони 100 мл та 1 л) всіма видами критого транспорту згідно з чинними правилами перевезення вантажів, що діють на даному виді транспорту.
  2.  Зберігають препарат в неушкодженій оригінальній упаковці в сухих приміщеннях, що добре вентилюються, окремо від харчових продуктів, питної води, ліків та корму для тварин, на відстані не менше 1 м від системи опалення та нагрівальних приладів, при температурі від 0°С до +30°С. Уникати дії прямих сонячних променів.
  3. Гарантійний термін – 3 роки з дати виробництва при дотриманні умов зберігання.

 

Информация для заказа
 • Цена: 380 грн.